YES! |
 |
We
have a very little room in our employee kitchen |
 |
Our
employee kitchen is loaded with empty water bottles |
 |
We
spend $5 to $10 dollars per bottle and that translates to
$200 to $400 or $600
per month (Especially in Summer) |
 |
Every
time I want a drink of water, it's time to change the water
bottle |
 |
I
have better things to do than haul water bottles around |
 |
In
addition to paying for the bottles, we pay rent on each
base unit |
 |
Every
time we run out of bottled water, it's a crisis |
 |
I'm
looking for a way to cut costs... without pain |